Buitengewone prestasies 2017

Veelsydigheid

Stéfan Jacobs

Crous-wisseltrofee vir veelsydigste seun

Anje van Jaarsveld

Belinda van Zyl-wisseltrofee vir veelsydigste dogter

Akademiese prestasies

Carl Erasmus

Unika-wisseltrofee vir beste akademiese vordering

Gino Sablone

McLachla-wisseltrofee vir beste vordering in Afrikaans

Mignon Bothma

Saambou-wisseltrofee vir beste prestasie in Afrikaans

Unika-wisseltrofee vir vir beste prestasie in Tegnologie

Elca van den Heever

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Engels

Anje van Jaarsveld

Groenewoud-wisseltrofee vir beste akademiese leerder

Taljé van Niekerk

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Skeppende Kunste

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Engels

Unika-wissaltrofee vir beste prestasie in Ekonomiese Bestuurswetenskap

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Lewensoriëtering

Lara Fouché

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Sosiale Wetenskappe

Unika-wisseltrofee vir beste prestasie in Natuurwetenskappe

Kultuur prestasies

Anje van Jaarsveld

Kultuurleierpenning geskenk deur Voortrekkers

Kotzé-wissletrofee

vir kultuurdogter 2017

Stéfan Jacobs

Unika-wisseltrofee vir kultuurseun 2017

Sport prestasies

Tennis

Kaitlin van Schalkwyk

Unika-wisseltrofee: Junior dogter: Beste vordering

Ethan Roos

Unika-wisseltrofee; Senior seun: Beste vordering

Lieneke Lombaard

Unika-wisseltrofee: Senior dogter: beste vordering

Hannu Maree

Unika-wisseltrofee: Junior seun: Beste vordering

Skaak

Heinu van Jaarsveld

Unika-wisseltrofee: 0/11: Beste prestasie

Anje van Jaarsveld

Koning-wisseltrofee: 0/13: Beste prestasie

Henri Pretorius

Unika-wisseltrofee: 0/13: Beste vordering

Johan Buhrman

Unika-wisseltrofee: 0/11: Beste vordering

Rugby

Corné de Lange

Unika-wisseltrofee: Beste speler

Ruan van Zyl

Greeff-wisseltrofee: Beste vordering

Atletiek

Timèke-Jade Coetzee

Babs le Roux-wisseltrofee:  Hoogste prestasie in skoolverband

Bahlmann-wisseltrofee:  Beste naelloper vanaf 0/9

Lexi Scrooby

Endrödy-wisseltrofee: Beste hekkie-atleet

Unika-wisseltrofee:  Veelsydigste atleet by Cluster-byeenkoms

Elisha van Niekerk

Christo van Zyl-wisseltrofee: 0/11: Beste vordering

Jolandi de Beer

Estie Pansegrouw-wisseltrofee: Beste langafstandatleet

Swem

Shannon van der Walt

Unika-wisseltrofee: Beste Senior dogter

Sebastian Reyneke

Unika-wisseltrofee: Beste Senior seun

Krieket

Johan Coetzee

Minnaar-wisseltrofee: Beste vordering

Stéfan Jacobs

Ackermann-wisseltrofee: Veelsydigste speler

Hanke-Klopper-wisseltrofe: Beste presteerder

Hokkie

Annelia Turner

Unika-wisseltrofee: Hokkie: Beste vordering

Makayla van Coppenhagen

Unika-wisseltrofee: Hokkie: beste vordering

registreer op              en ontvang nuus soos dit gebeur